EVENTY A KONFERENCE

Díky čemu si vás zákazníci a partneři zapamatují? Může to být kvalita výrobků a služeb, vstřícný přístup, nová řešení, trendové novinky a to vše ještě zvýrazní vydařený event, který podpoří váš záměr, zanechá emoce a působivě podtrhne vaši image.  

KREATIVITA a KONCEPTY

Kdo by nechtěl mít originální event? Nicméně, hodně agentur považuje večer ve stylu Country za inovace a skvělý nápad. Věřte nám, asi také umíme udělat party s kovbojskými klobouky, nicméně, bavíme se asi stejně tím, jak když vaši partneři musí hopsat v kruhu na písně bratrů Nedvědů. Zkuste nás, propojujeme originalitu, kreativitu, inovace a technologie v jeden celek a pak se z akcí stávají opravdu zážitky, na které se nezapomíná. Chcete-li si ověřit, že tato slova nejsou jen reklamním claimem, vyzkoušejte nás !

KONFERENCE

Všichni milujeme konference. Někdo pro setkání se svými kolegy a přáteli, někdo vyhledává zajímavé odborné prezentace a důležitá obchodní sdělení a někdo se prostě rád uleje z práce a těší se na večerní raut. Ovšem existují také ti, co slovo konference nesnášejí, neboť je musí organizovat a připravovat, či hledat ideální agenturu, která sejme tu tíhu z jejich beder - a přesně pro ně jsme my připraveni. Máme mnoho zkušeností s pořádáním národních a mezinárodních kongresů - konferencí a rádi pro vás zajistíme celou akci na klíč. 

PRODUCT LAUNCH

Co bychom byli za agenturu, kdybychom vám nepomohli s kvalitním uvedením nového výrobku nebo nové služby na trh. Navrhneme vám vhodnou lokalitu, kreativní program, poradíme s obsahem jednotlivých částí prezentací a zaměříme se na předání nejen klíčových informací o vašem produktu, ale také na emoce, které si účastník této akce odnese. Mezi naše klienty patří nejen přední světové farmaceutické společnosti, kterým jsme pomohli s kvalitním startem nového produktu do lokálního zdravotnického sektoru, což vypovídá o našich kvalitách.

 

INCENTIVA

Jste už unaveni z toho, jak eventové agentury pod slovem INCENTIVA ukrývají zájezdy druhořadých cestovních agentur jak přes kopírák? My také, ale naši klienti naopak. Nechte nás dokázat, že i tato populární forma motivace a odměny, pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery, nemusí být "pouhou firemní alternativou" autokarového zájezdu do Chorvatska, ale může v sobě nést i vyšší myšlenku a emoci, která navždy zůstane zakotvena v paměti účastníků, spojená s vaší firmou.

TEAMBUILDING

Budovat a posilovat duši týmu a firemní kultury je základním úspěchem a hnacím motorem celé vaší společnosti. Nabízíme vám netradiční pojetí těchto akcí, koncepty, které stále vylepšujeme a připravujeme nové. Zpracování programu, plného nových technologií a kreativních myšlenek rádi představíme a pro vaši firmu připravíme.

PÁRTY, KULTURA A SPORT

Nejsme žádní klauni, ale jestli budete trvat na programu s klaunem, tak ho zajistíme :-). Ale věřte nám, umíme zábavnější programy, které pobaví nejen na výročním večírku vaší společnosti.

Abychom nezapomněli, milujeme kulturu. Celý náš tým pravidelně čte, chodí do divadla, poslouchá kvalitní hudbu, a když přijde na práci, tak zúročíme naše nabyté vědomosti a zkušenosti a uděláme vám i Slavíka...a věříme, že podstatně lépe….

Náš šéf je velký sportovec, ale naštěstí to nevyžaduje také po svém týmu. Naopak, realizuje se v pořádání sportovních her pro klienty, kde i nesportovně smýšlející kolegové propadnou vášni v boji o firemní pohár.