Technologie a inovace

Také máte rádi vůni nového, příchuť originality, závan čerstvosti? Zůstat stát na místě se neodpouští! Inovace je cesta k vyšší hodnotě, po které se vyplatí kráčet. Milujeme inovativní technologie jejich využití pro event, který pro vás uděláme tak jedinečný, že nejen vaši klienti, ale hlavně vy ho budete chtít udělat ještě jednou.

3D HOLOGRAM

3D hologram je úžasná věc pro propagaci vašich výrobků, služeb či celých řešeních. Jak lépe ukážete a ohromíte vaše zákazníky či partnery tím, že jim představíte reálný svět 3D? Nabízíme několik velikostí a druhů holografických instalací, včetně návrhy a tvorby 3D obsahu.

 

ŽIVÉ PŘENOSY

Chcete oslovit více svých zákazníků a nemáte čas ani prostředky objíždět celou zemi či všechny svážet na jedno místo? Buďte s námi ONLINE! Máme za sebou desítky úspěšných živých přenosů (telemostů) mezi několika lokalitami, dokonce najednou ze tří států. Nejenže umíme vaši akce živým vstupem zpestřit, ale hlavně vám pomůžeme celou akci obsahově a produkčně připravit, že budete mít pocit, že jste televizní hvězdy.  

 

KREATIVNÍ PROJEKCE

Už vás také nebaví plátno v „oldskúlovém“ rozměru 4/3, kde běží prezentace PPT? Nás také ne. A našim klientům nabízíme moderní prezentační systém Ventuz, který umí opravdu kouzla. Proměňte s námi svou prezentaci a projekci v něco, co opravdu v divácích něco zanechá, ne pouze dojem, že je to nuda a zbytečně dlouhé.

AV TECHNIKA

Zajišťujeme profesionální audio-vizuální techniku pro naše či akce ve spolupráci s vaší agenturou. Ať se jedná o ozvučení, bezdrátové mikrofony, stavbu pódia či speciální projekce, vždy vám budou naši technici umět co nabídnout. Je naší velkou výhodou, že pro nás v rámci našich zakázek disponujeme většinou audiovizuální techniky a tudíž se na ni můžeme 100% spolehnout.

INTERAKTIVNÍ HLASOVÁNÍ

Naše moderní interaktivní hlasovací zařízení máme bez limitu účastníků a jsme schopni nabídnout pro vaši konferenci on-line sběr dat s podrobným reportováním o jednotlivých výsledcích při hlasování. V rámci tohoto systému změníme i běžné hlasování o několika možnostech v interaktivní a zábavnou soutěž, kde jednoduše proměníme otázky ve kvíz s počítáním bodů, náhodným výběrem hlasovací stanice či složitější algoritmy zobrazující vaše výsledky.