Kdo je s námi spokojený?

Níže uvádíme pouze pár z našich spokojených klientů, se kterými spolupracujeme v různých oblastech eventových a marketingových služeb.

Ministerstvo vnitra

Ministerstvo vnitra České republiky (MV ČR) je ústřední orgán státní správy pro vnitřní věci státu, zejména pro veřejný pořádek a další věci vnitřního pořádku a bezpečnosti. Plní koordinační úlohu v oblasti výkonu veřejné správy a voleb, je nadřízeno např. Policii České republiky.

Shell

Jsme světovou skupinou energetických a petrochemických společností, která zaměstnává v průměru 94 000 zaměstnanců ve více než 70 zemích světa. Využíváme pokročilé technologie a máme inovativní přistup, abychom pomohli vybudovat udržitelnou energii budoucnosti.

Nakit

Národní agentura pro komunikační a informační technologie (NAKIT) je nová státní agentura, který vznikla na základě usnesení Vlády ČR č. 1065 ze dne 21. prosince 2015.

Zřizovatelem státního agentury NAKIT je Ministerstvo vnitra ČR. Jejím posláním je zajistit pro svého zřizovatele dlouhodobý a koncepční rozvoj informační a komunikační infrastruktury ve vlastnictví státu tak, aby veškeré budoucí investice do této oblasti byly podřízeny jednotné strategii.

Mölnlycke Health Care

Mölnlycke Health Care - přední světový výrobce produktů pro ošetřování ran, chirurgických prostředků pro jednorázové použití a poskytovatelem služeb pro zdravotní sektor.

Pivovary Lobkowicz Group

Do společnosti Pivovary Lobkowicz Group patří sedm pivovarů – Černá Hora, Protivín, Uherský Brod, Jihlava, Rychtář, Klášter a Vysoký Chlumec. Řada z nich má velmi bohatou historii sahající až do středověku – nejstarší z nich se datuje do roku 1298. Některé z pivovarů pak byly dlouhodobě spojeny s nejvýznamnějšími šlechtickými rody u nás.

CETIN

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (CETIN) spravuje a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky. Jejich síť zahrnující 20 000 000 km párů metalických kabelů, spojuje téměř všechny domácnosti a podniky. Cetin vlastní 38 000 km optických kabelů po celé České republice a každý den přidáváme další a další.

UPC

Vyhráli jsme výběrové řízení na zajištění pravidelného ročního setkání zaměstnanců UPC Česká Republika. Nyní se ucházíme o regionální setkání UPC se svými klienty, které se konají napříč ČR.

KOMWAG

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. vyhlásila výběrové řízení na komplexní zajištění slavnostního otevření jejich nového technologického areálu a sídla firmy, které jsme úspěšně vyhráli. Den s Komwagem proběhne 11.6. 2015 mezi 10-18h v areálu Perucké ul. na Praze 2.  Nechceme zatím prozrazovat detaily akce, ale bude to opravdu velká akce, plná skvělé zábavy, hudby, soutěží a aktivit pro všechny věkové kategorie. Přijďte se podívat, že i "popelařina" se dá dělat čistě a moderně!

Gazelles

Pavel Křepelka, Gazelles Certifikovaný Kouč pomáhá společnostem odstraňovat bariéry spojené s růstem, které jsou předvídatelné, ale často nevyhnutelné. V rámci seminářů a workshopů lídři a majitelé společností pracují na čtyřech rozhodováních, které je třeba dělat správně, aby společnost uspěla. Nastavení jasné STRATEGIE, která zajistí dlouhodobý růst obratů, rozvoj firemní kultury a angažovaného týmu /LIDÉ/ ve firmě, nastavení špičkové REALIZACE vedoucí k dosahování stanovených cílů a výsledků a interní optimalizace CASH k získání potřebného kyslíku pro další růst. Gazelles CZ je součástí mezinárodní komunity Gazelles International Coaches působící po celém světě a pomáhající více jak 20 000 výkonných lídrů s rozvojem jejich společností jejich kumulovaný obrat přesahuje 40 miliard dolarů ročně.

MOLEDÁLÁŽNEHTŮ.CZ

Společnost European Beauty Distribution, a.s. je provozovatelem největšího internetového velkoobchodu s nehtovou kosmetikou v České republice s vlastní sítí prodejen, obchodními zástupci a školícím střediskem. Motto společnosti zní "„Modelaznehtu.cz = Spolehlivý partner pro úspěšné podnikání“ a stejně tak je Emacon spolehlivý partner pro ně.

TAKEDA

Japonská farmaceutická společnost Takeda je specializována na léčbu onkologických onemocněních, oblasti závažných chorob trávícího traktu jako je Crohnova choroba či Ulcerózní kolitida a mnoho dalších oblastí. Společnosti Takeda pomáháme s uváděním nových preparátů na trh nejen v ČR, ale i ve Slovensku, Slovinsku, Maďarsku a Chorvatsku.

.

AMICA

Pro českou pobočku nadnárodní skupiny Amica, která se zabývá výrobou, distribucí a servisem kvalitních spotřebičů do domácnosti, zajišťujeme několikrát ročně privátní incentiv expedice pro jejich klienty.

NOVARTIS

Inovativní farmaceutická společnost Novartis není potřeba blíže představovat. Zde jsme spojili síly v rámci oftalmologie, kde jsme vyvíjeli komunikační a informační systém mezi ambulantními specialisty a lékařskými centry, zabývající se léčbou makulární degenerace očí. Mimo vývoj informačního systému jsme také připravovali několik inovativních technologií na kongresové výstavy, včetně živého přenosu (telemostu) oční operace v FN Brno.

PROACQUA GROUP

Cílem projektu je poskytnout lidem prostřednictvím fontán skutečnou alternativu k balené vodě. Alternativu, která je ohleduplná k životnímu prostředí, omezuje používání plastů a redukuje emise skleníkových plynů.

Veřejné fontány ProAcqua využívají vodu z vodovodu. Tato voda projde ve fontáně mikrofiltrací přes kompozitní uhlíkové filtry s aktivním uhlím a je navíc ošetřena UV světlem, které odstraní jakékoli bakterie. Výsledkem je voda vynikající kvality a chuti, která necestuje po silnici a není balena do plastových lahví.

Voda z fontány je nabízena lidem za zlomek ceny běžné balené vody nebo zcela zdarma. Fontány projektu VODA PRO LIDI najdete na veřejných místech. Jsou instalovány nejen v exteriéru, ale i v interiérech škol, úřadů a jiných veřejných budov.

BOEHRINGER INGELHEIM

Německý farmaceutický gigant se od roku 1885 věnuje výzkumu, vývoji, výrobě a prodeji originálních humánních a veterinárních přípravků. Od roku 2011 pro CZ a SK pobočky zajišťujeme Advisory boardy, kongresy a konference pro lékaře a produktové uvádění na trh a další marketingové činnost s velkým důrazem na originalitu, inovace a moderní technologie. Jsme rádi partnerem těch nejlepších!

GLAXOSMITHKLINE

Britskou farmaceutickou společnost není potřeba více představovat. Volně prodejné léky známé z TV reklam, vynikající léčiva na předpis a hlavně nejširší nabídka prevenčních a léčivých vakcín, nejen pro děti. Pro GSK neděláme pouze kongresy, semináře, výstavy a další marketingové činnosti v rámci jejich aktivit versus lékař/pacient, ale pomáháme organizovat i setkání zaměstanců, včetně několikadenní výroční konference.

BALCOM

Menší IT společnost, ale s velkými klienty jako řetězec Intersport, UK AVU či Pet Centra s námi již léta spolupracuje v rámci přípravy teambuidlingových aktivit a výjezdních zasedáních na různých místech České Republiky.

ELI LILLY

S přední americkou výzkumnou a inovativní farmaceutickou společností, která vyrábí léčivé přípravky již 140 let, spolupracujeme již více než patnáct let. Za tu dobu jsme pomohli edukovat tisíce lékařů různých specializací, uvedli na trh v ČR a SR desítky nových léků a také poskytovali celou škálu marketingových služeb. Jsme hrdí, že pro tuto společnost jsme jejím exkluzivním partnerem pro poskytování eventových služeb.