VIP EVENTY A EVENTY JINAK

Máte specifické požadavky? Vyžadujete top kvalitu? Chcete mít jistotu, že všechno dopadne, jak má? Potřebujete se 100% spolehnout? Vzrušení z rizika si schovejte pro jinou příležitost, s námi vám nic nehrozí. Maximálně překvapení z úspěšného řešení a perfektního servisu.

DRIVING TOURS

Ve spolupráci s největší evropskou půjčovnou sportovních a luxusních aut pro vás máme připravenou unikátní vysokooktanovou zážitkovou akci “Elite Driving Tour. V průběhu několika dní budou vaši hosté řídit ty nejúžasnější vozy na planetě Zemi jako je například Ferrari 458 Italia Spider, McLaren MP4-12C Spider, Lamborghini Hurácán, Aston Martin V8 Vantage S a jiné supersportovní modely podle vašeho výběru. Akci pro vás uspořádáme kdekoliv v centrální či západní Evropě, tedy v České republice, Švýcarsku, Německu, Francii či Itálii nebo napříč těmito zeměmi. Program zahrnuje komplexní servis, tedy na míru postavený itinerář, pronájem a doručení flotily supersportovních modelů dle vašeho výběru přímo před hotel, zkušený doprovodný tým, rezervaci hotelů, restaurací a dodatečné zážitky, jako je degustace lokálních italských vín v Toskánsku, návštěva ateliéru luxusního hodináře ve Švýcarsku, či “cooking class” s šéfkuchařem vlastnícím ocenění Michelin ve Francii. Tato jedinečná akce je ideální pro skupinu od 10 do 20 osob (je možné udělat i individuální trasu pro méně účastníků, ale i pro více) a může být pro vás zorganizována kdykoliv od dubna do října, kdekoliv v Evropě či v USA. Zaručujeme vám nezapomenutelný event, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

EXPEDICE

Nejsme sice CK, ale naše zkušenosti jsou poměrně značné a to od privátních dobrodružných expedic do Afriky s dobytím vrcholku Kilimandžára, poznání utajených krás nezkažených asijských zemí či emoční hurikán v Latinské Americe. Pokud se bojíte dálkového létání, rádi vám připravíme privátní cestovatelský evropský koktejl, namíchaný podle vašeho gusta, ať je to pohodový výlet do západních států nebo sportem a adrenalinem prošpikovaný divoký východ.