CO SE NÁM UŽ POVEDLO

Nechceme působit pouze jako "kopíci", kteří umně zaplnili webovou stránku širokým  portfoliem textů, které jsou jako opsané z učebnic marketingu a obchodu. Proto vám zde přinášíme informace o vybraných akcích, které jsou ukázkou našeho rukopisu. Seznam referencí níže není konečný, akcí je spousta, ale mnohokrát jsou si podobné jako vejce vejci a také někdy zapomínáme akce na stránku přidávat - naše priorita je starost o klienta, ne o něm, či  o jeho zakázce něco publikovat.

Viena TechNet
Pro mezinárodní společnost navrhujeme a realizujeme inovativní technologie pro potřeby propagace jejich služeb, výrobků a posilujeme značku společnosti. Do Vídně jsme přivezl LED exhibici doplněnou3D XL Hologramem, virtuální realitu, dotykové technologie a mnoho dalších. Všechny použité technologie jsou velmi úzce spojené s výrobky firmy a primárně nezaslouží k zábavě, ale k netradiční marketingové podpoře.
BEER AND MEET
Pro skupinu Pivovary Lobkowicz Group jsme pořádali golfový turnj spojený s firemním dnem všech jejich hlavních obchodních partnerů. Náš kreativní tým přišel s konceptem Beer and Meet, který byl tvořen soutěžním odpolednem spojeným s pivovarskou tematickou, golfovým turnajem a společenským večerem.
UPC Hudební festival
Udělat privátní hudební festival "Jsme Československo", pro českou a slovenskou pobočku skupiny UPC byla výzva, kterou jsme zvládli na jedničku. Opravdu to byl festival se vším všudy, stanové městečko, aktivity, několik stage, doprovodné soutěže, táborový oheň a opékání buřtů a samozřejmě hvězdy hudebního nebe.
eKonference 2017
Pro společnost NAKIT (Národní agentura pro komunikační a informační technologie) a Ministerstvo vnitra ČR jsme dne 2. Listopadu, 2017, kompletně zajišťovali konferenci - Snadná navigace světem úřadů, které se účastnilo kromě šesti resortů, Úřadu vlády, stovky specialistů na E-služby z oblasti státní správy.
UPC Summer párty
Firma UPC ČR a SR nás požádala, abychom ji zorganizovali příjemné zaměstnanecké odpoledne v prostorách firmy v heslu" napít, najít a pobavit". Stalo se.. :)
Incentiv Trip Italy
Pro jednoho z našich klientů jsme připravili skvělý incentiv trip v oblasti Italských Dolomit - KRONPLATZ, který nebyl pouze o lyžování, ale také o dalších aktivitách, jako je zkouška biatlonu na dějišti světového poháru Antholz, běžeckého workshopu, testování lokálních vín a jídel a užívání úžasného wellness programu v přilehlém rodinném hotelu.
V.I.P. NAIL CONGRESS ČEJKOVICE
Pro našeho nového klienta, společnost European Beauty Distribution, a.s., jsme dostali za úkol pobavil účastnice čtvrtého V.I.P. Nail Congressu v Zámku Čejkovice. Výzva to byla obrovská, neboť zkuste pobavit 250 krásných účastnic z kosmetických salónů z celého Česka i Slovenska? Podívejte se jak se nám to podařilo.
RAKOUSKÝ PREZIDENT V KOMWAGU !
Emacon se katapultoval do první ligy VIP akcí, neboť pro našeho klienta, akciovou společnost KOMWAG, podnik čistoty a údržby města, jsme produkčně zajišťovali oficiální návštěvu rakouského prezidenta Heinz Fischera s chotí, který si přišel prohlédnout nejmodernější komunální areál v Praze, spolu s nejnovější úklidovou technologií.
71. PRAŽSKÉ JARO - přenos zahajovacího koncertu
Společnost CETIN se stala generálním partnerem 71. ročníku mezinárodního hudebního festivalu Pražského jara a naší společnost požádal o spolupráci na přenosu zahajovacího koncertu do parku Kampa. Zajistili jsme obří LEDkovou obrazovku a kvalitní ozvučení, kterým všem návštěvníkům akce zajistilo nádherný zážitek úvodního koncertu tohoto věhlasného festivalu.
20. LET VÝROČÍ ZALOŽENÍ FIRMY
Společnost KOMWAG nám opět právem důvěřovala a my jsme jim pomohli připravit krásnou oslovu 20. výročí založení jejich společnosti. Stejně tak jako mužíci v oranžovém úspěšně válčí s nepořádkem v pražských ulicích, stejně skvěle probíhalo divadelní představení F. R. Čecha - Dívčí válka v Divadle u Hasičů. Párty pak pokračovala v přilehlém klubu, kde se toto důležité výročí prostě oslavilo tak, jak to umí jen popeláři :)
UPC ENERGIZING DAY 2016
Pro lídra českého trhu s kabelovou televizí a nejrychlejším internetem jsme opět organizovali UPC Energizing Day - zaměstnanecké setkání obchodníků a marketérů. Po zajímavých přednáškách o plánech pro rok 2016 a udělení ocenění pro nejlepší prodejce a zaměstnance, je čekala již jen párty, párty a párty v popředí se skvělou kapelou Děda Mládek Illegal Band. Konference i večírek, který se konal v holešovické Mecce se opět vydařil :)
IBD ACADEMY ve Slovinsku
Pro společnost TAKEDA jsme uspořádali 2-denní vědeckou konferenci pro pět zastoupených zemí (ČR, SR, HU, HR a SL) v překrásném slovinském letovisku BLED a opět se nám skvěle připravený odborný program povedlo doplnit nejen bezchybnou logistikou a produkcí, ale hlavně jak již bývá u našich akcí zvykem, špičkovou prezentační AV technologií jsme akci náramně vylepšili.
ODBORNÁ KONFERENCE DIABETU
Pro společnost Eli Lilly CZ a SK jsme již po sedmé pořádali největší tuzemskou komerční diabetologickou konferenci, která má již pravidelnou účast okolo 300 odborníků. Letošní ročník byl realizován v NH Hotelu Prague s perfektně připraveným a kreativně řešeným odborným programem, který jsme doplnili vzdělávacím kvízem, který byl třešničkou na dortu celé akce.
MODERNÍ KUCHYNĚ DIABETU - launch nového inzulínu
Pro americkou farmaceutickou společnost Eli Lilly jsme mimořádně úspěšně poslali další skvělý produkt mezi odbornou lékařskou veřejnost. Jednalo se o revoluční druh nového inzulínu, který bude bojovat s diabetes 2. typu a my mu přejeme hodně úspěchů. Jako místo jsme volili prostor Erbia Congress centrum na pražském Pankráci ve spolupráci se známou restaurací Auerole.
LIVE STREAMING odborného lékařského sympozia
Pro společnosti Galén Symposion a lékařskou nadnárodní firmu Novartis jsme zajistili opět kvalitní a bezproblémový živý přenos jejich akcí pro odborné lékaře. Jednalo se o přenos urologické operace z pracoviště ISCARE a také živý přenos bloku přednášek na internetové stránky pro lékaře, které se akce v Praze nemohli osobně zúčastnit. Oba přenosy jsme odbavili na hardwaru POLYCOM a opět bez jediné chyby.
DRIVE and DIVE - AMICA SUMMER EVENT
A je za námi další fantastická incentiv záležitost pro společnost vyrábějící designovou bílou techniku - firmu AMICA. Firma rychle na českém i slovenském trhu roste a stejně dynamicky a kreativně chtěla svůj hlavní event roku pro své obchodní partnery odlišit, od všednosti lokálního MICE trhu, a to věřím, že se nám povedlo náramně. Těšíme se na další výzvu týmu AMICA.
AMICA WINTER INCENTIV EVENT
Pro tradičního a prověřeného výrobce domácích spotřebičů, společnost AMICA, jsme uspořádali incentiv program pro jejich obchodní partnery, který byl ve znamení zimního adrenalinu, emocí a netradičních zážitků a odehrával se ve slunné italské Cortině d´Ampezzo. Klient přišel s jediným požadavkem: "Připravte nezapomenutelný event, který nebude tradičně pouze o lyžování". Musíme se pochlubit, že se nám to náramně povedlo a všichni účastníci této akce na to dlouho nezapomenou!
EKOFestival aneb Den s Komwagem 2015
Letošní den s Komwagem byl výjimečným ročníkem, neboť byl netradičně situován v nejmodernějším areálu komunálních služeb v Praze a všem návštěvníkům akce ho chtěl zajímavě představit. Tudíž vznikl EkoFestival, který všechny přesvědčil, že "popelařina" se dá dělat čistě, moderně a hlavně ekologicky!
UPC - ENERGIZING DAY 2015
Pro našeho nového klienta jsme komplexně zajišťovali jejich výroční setkání "Sales and marketing event", který se tento rok odehrával v klubu Nebe, Václavské náměstí. Akce byla skvělá, plná úžasně prezentovaných obchodních a marketingových informací, vyladěná báječným jídlem a pitím a zábavně pokryta kapelou PartyBand.
DRIVING TOUR ŠVÝCARSKO
Privátní skupina obchodních partnerů společnosti AMICA s námi strávila nezapomenutelný zážitek, který kombinoval současné nejvýkonnější supersporty na horských cestách švýcarských Alp, úžasné gurmánské zážitky v tradičních švýcarských restauracích a pohádkové hotely s ještě pohádkovějšími výhledy.
KONFERENCE V ŽIVÉM PŘENOSU
TELEMOST - ano, tento "krásný" český výraz používaný v rámci totalitních hudebních pořadů, kde jste si mohli společně ze studia Barrandov zazpívat s dalšími komunistickými hudebníky v jiné části Evropy, je možná přežitek, ale využít potenciál interaktivního sympozia, kde se přednáší střídavě z více lokalit, je neocenitelný. Podívejte se, jak se nám to podařilo :-)
EDUKAČNÍ KONGRES
Pro přední světové farmaceutické firmy oblasti vývoje léčiv na diabetes, jsme uspořádali výjimečné setkání diabetologických lékařů v lesním prostředí hotelu Partizán v Nízkých Tatrách. Celou akci jsme organizačně a produkčně zajišťovali a zároveň jsme pro účastníky této akce zajistili interaktivní hlasování a večerní společenský edukační kvíz podle vzoru populární TV soutěže.
LĚKAŘSKÝ KONGRES NEONATOLOGIE
Komplexní organizační zajištění lékařského kongresu v Praze spojeného se slavnostním zahájením v pražském Karolinu a společenským večerem v Anežském klášteře, který byl kromě kulturních bodů programu spojen s atraktivním tematickým videomappingem.
GSK ANNUAL MEETING
Společnost GSK nás po letech spolupráce v rámci pořádání lékařských edukačních akcí zahrnula do výběrového řízení na zajištění výroční konference, která se konala v lednu 2014 v hotelu Galant v Mikulově. Byla to akce plná jednání, prezentací, zábavy, teambuldingu, tančení, jídla, skvělého vína - prostě firemní akce jak má být.
OPERACE ŽIVĚ!
V září 2013 jsme realizovali pro společnost Novartis přímý přenos operace očí mezi FN Brno a Výstavištěm Brno, kde probíhal Český oftalmologický kongres s účastí až 800 lékařů. Přímý přenos jsme realizovali v naprosto skvělé kvalitě obrazu (HD) a perfektní kvalitě zvuku, aniž by došlo k jakýmkoliv výpadkům přenosu.
AFRICA EXPEDITION
Organizace privátní expedice na nádherný africký kontinent s hlavním cílem - pokořit Kilimandžáro. A to se splnilo - upřímně gratulujeme celé expedici. Africká velehora byla vystřídána výběrem toho nejlepšího ze safari a pobyt ukončen relaxací a potápěním na světoznámém ostrovu koření - Zanzibaru.
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ EKOLOGICKÉ FONTÁNY
Slavnostní opening první fontány pro mikrofiltrovanou vodu v Praze 10 - Dubeč, kterým se představil veřejnosti i médiím nový projekt Voda pro lidi s rozumným mottem " Mysleme ekologicky: místo balené vody si můžeme dojít ke „studánce“.

EVENTY A KONFERENCE

UPC Hudební festival
Udělat privátní hudební festival "Jsme Československo", pro českou a slovenskou pobočku skupiny UPC byla výzva, kterou jsme zvládli na jedničku. Opravdu to byl festival se vším všudy, stanové městečko, aktivity, několik stage, doprovodné soutěže, táborový oheň a opékání buřtů a samozřejmě hvězdy hudebního nebe.
Incentiv Trip Italy
Pro jednoho z našich klientů jsme připravili skvělý incentiv trip v oblasti Italských Dolomit - KRONPLATZ, který nebyl pouze o lyžování, ale také o dalších aktivitách, jako je zkouška biatlonu na dějišti světového poháru Antholz, běžeckého workshopu, testování lokálních vín a jídel a užívání úžasného wellness programu v přilehlém rodinném hotelu.
BEER AND MEET
Pro skupinu Pivovary Lobkowicz Group jsme pořádali golfový turnj spojený s firemním dnem všech jejich hlavních obchodních partnerů. Náš kreativní tým přišel s konceptem Beer and Meet, který byl tvořen soutěžním odpolednem spojeným s pivovarskou tematickou, golfovým turnajem a společenským večerem.
V.I.P. NAIL CONGRESS ČEJKOVICE
Pro našeho nového klienta, společnost European Beauty Distribution, a.s., jsme dostali za úkol pobavil účastnice čtvrtého V.I.P. Nail Congressu v Zámku Čejkovice. Výzva to byla obrovská, neboť zkuste pobavit 250 krásných účastnic z kosmetických salónů z celého Česka i Slovenska? Podívejte se jak se nám to podařilo.
IBD ACADEMY ve Slovinsku
Pro společnost TAKEDA jsme uspořádali 2-denní vědeckou konferenci pro pět zastoupených zemí (ČR, SR, HU, HR a SL) v překrásném slovinském letovisku BLED a opět se nám skvěle připravený odborný program povedlo doplnit nejen bezchybnou logistikou a produkcí, ale hlavně jak již bývá u našich akcí zvykem, špičkovou prezentační AV technologií jsme akci náramně vylepšili.
20. LET VÝROČÍ ZALOŽENÍ FIRMY
Společnost KOMWAG nám opět právem důvěřovala a my jsme jim pomohli připravit krásnou oslovu 20. výročí založení jejich společnosti. Stejně tak jako mužíci v oranžovém úspěšně válčí s nepořádkem v pražských ulicích, stejně skvěle probíhalo divadelní představení F. R. Čecha - Dívčí válka v Divadle u Hasičů. Párty pak pokračovala v přilehlém klubu, kde se toto důležité výročí prostě oslavilo tak, jak to umí jen popeláři :)
MODERNÍ KUCHYNĚ DIABETU - launch nového inzulínu
Pro americkou farmaceutickou společnost Eli Lilly jsme mimořádně úspěšně poslali další skvělý produkt mezi odbornou lékařskou veřejnost. Jednalo se o revoluční druh nového inzulínu, který bude bojovat s diabetes 2. typu a my mu přejeme hodně úspěchů. Jako místo jsme volili prostor Erbia Congress centrum na pražském Pankráci ve spolupráci se známou restaurací Auerole.
AMICA WINTER INCENTIV EVENT
Pro tradičního a prověřeného výrobce domácích spotřebičů, společnost AMICA, jsme uspořádali incentiv program pro jejich obchodní partnery, který byl ve znamení zimního adrenalinu, emocí a netradičních zážitků a odehrával se ve slunné italské Cortině d´Ampezzo. Klient přišel s jediným požadavkem: "Připravte nezapomenutelný event, který nebude tradičně pouze o lyžování". Musíme se pochlubit, že se nám to náramně povedlo a všichni účastníci této akce na to dlouho nezapomenou!
DRIVE and DIVE - AMICA SUMMER EVENT
A je za námi další fantastická incentiv záležitost pro společnost vyrábějící designovou bílou techniku - firmu AMICA. Firma rychle na českém i slovenském trhu roste a stejně dynamicky a kreativně chtěla svůj hlavní event roku pro své obchodní partnery odlišit, od všednosti lokálního MICE trhu, a to věřím, že se nám povedlo náramně. Těšíme se na další výzvu týmu AMICA.
UPC - ENERGIZING DAY 2015
Pro našeho nového klienta jsme komplexně zajišťovali jejich výroční setkání "Sales and marketing event", který se tento rok odehrával v klubu Nebe, Václavské náměstí. Akce byla skvělá, plná úžasně prezentovaných obchodních a marketingových informací, vyladěná báječným jídlem a pitím a zábavně pokryta kapelou PartyBand.
DRIVING TOUR ŠVÝCARSKO
Privátní skupina obchodních partnerů společnosti AMICA s námi strávila nezapomenutelný zážitek, který kombinoval současné nejvýkonnější supersporty na horských cestách švýcarských Alp, úžasné gurmánské zážitky v tradičních švýcarských restauracích a pohádkové hotely s ještě pohádkovějšími výhledy.
KONFERENCE V ŽIVÉM PŘENOSU
TELEMOST - ano, tento "krásný" český výraz používaný v rámci totalitních hudebních pořadů, kde jste si mohli společně ze studia Barrandov zazpívat s dalšími komunistickými hudebníky v jiné části Evropy, je možná přežitek, ale využít potenciál interaktivního sympozia, kde se přednáší střídavě z více lokalit, je neocenitelný. Podívejte se, jak se nám to podařilo :-)
EDUKAČNÍ KONGRES
Pro přední světové farmaceutické firmy oblasti vývoje léčiv na diabetes, jsme uspořádali výjimečné setkání diabetologických lékařů v lesním prostředí hotelu Partizán v Nízkých Tatrách. Celou akci jsme organizačně a produkčně zajišťovali a zároveň jsme pro účastníky této akce zajistili interaktivní hlasování a večerní společenský edukační kvíz podle vzoru populární TV soutěže.
LĚKAŘSKÝ KONGRES NEONATOLOGIE
Komplexní organizační zajištění lékařského kongresu v Praze spojeného se slavnostním zahájením v pražském Karolinu a společenským večerem v Anežském klášteře, který byl kromě kulturních bodů programu spojen s atraktivním tematickým videomappingem.
GSK ANNUAL MEETING
Společnost GSK nás po letech spolupráce v rámci pořádání lékařských edukačních akcí zahrnula do výběrového řízení na zajištění výroční konference, která se konala v lednu 2014 v hotelu Galant v Mikulově. Byla to akce plná jednání, prezentací, zábavy, teambuldingu, tančení, jídla, skvělého vína - prostě firemní akce jak má být.
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ EKOLOGICKÉ FONTÁNY
Slavnostní opening první fontány pro mikrofiltrovanou vodu v Praze 10 - Dubeč, kterým se představil veřejnosti i médiím nový projekt Voda pro lidi s rozumným mottem " Mysleme ekologicky: místo balené vody si můžeme dojít ke „studánce“.
AFRICA EXPEDITION
Organizace privátní expedice na nádherný africký kontinent s hlavním cílem - pokořit Kilimandžáro. A to se splnilo - upřímně gratulujeme celé expedici. Africká velehora byla vystřídána výběrem toho nejlepšího ze safari a pobyt ukončen relaxací a potápěním na světoznámém ostrovu koření - Zanzibaru.

MARKETING

IBD ACADEMY ve Slovinsku
Pro společnost TAKEDA jsme uspořádali 2-denní vědeckou konferenci pro pět zastoupených zemí (ČR, SR, HU, HR a SL) v překrásném slovinském letovisku BLED a opět se nám skvěle připravený odborný program povedlo doplnit nejen bezchybnou logistikou a produkcí, ale hlavně jak již bývá u našich akcí zvykem, špičkovou prezentační AV technologií jsme akci náramně vylepšili.
EKOFestival aneb Den s Komwagem 2015
Letošní den s Komwagem byl výjimečným ročníkem, neboť byl netradičně situován v nejmodernějším areálu komunálních služeb v Praze a všem návštěvníkům akce ho chtěl zajímavě představit. Tudíž vznikl EkoFestival, který všechny přesvědčil, že "popelařina" se dá dělat čistě, moderně a hlavně ekologicky!
MODERNÍ KUCHYNĚ DIABETU - launch nového inzulínu
Pro americkou farmaceutickou společnost Eli Lilly jsme mimořádně úspěšně poslali další skvělý produkt mezi odbornou lékařskou veřejnost. Jednalo se o revoluční druh nového inzulínu, který bude bojovat s diabetes 2. typu a my mu přejeme hodně úspěchů. Jako místo jsme volili prostor Erbia Congress centrum na pražském Pankráci ve spolupráci se známou restaurací Auerole.
EDUKAČNÍ KONGRES
Pro přední světové farmaceutické firmy oblasti vývoje léčiv na diabetes, jsme uspořádali výjimečné setkání diabetologických lékařů v lesním prostředí hotelu Partizán v Nízkých Tatrách. Celou akci jsme organizačně a produkčně zajišťovali a zároveň jsme pro účastníky této akce zajistili interaktivní hlasování a večerní společenský edukační kvíz podle vzoru populární TV soutěže.
LĚKAŘSKÝ KONGRES NEONATOLOGIE
Komplexní organizační zajištění lékařského kongresu v Praze spojeného se slavnostním zahájením v pražském Karolinu a společenským večerem v Anežském klášteře, který byl kromě kulturních bodů programu spojen s atraktivním tematickým videomappingem.
GSK ANNUAL MEETING
Společnost GSK nás po letech spolupráce v rámci pořádání lékařských edukačních akcí zahrnula do výběrového řízení na zajištění výroční konference, která se konala v lednu 2014 v hotelu Galant v Mikulově. Byla to akce plná jednání, prezentací, zábavy, teambuldingu, tančení, jídla, skvělého vína - prostě firemní akce jak má být.

AV TECHNIKA A INOVACE

71. PRAŽSKÉ JARO - přenos zahajovacího koncertu
Společnost CETIN se stala generálním partnerem 71. ročníku mezinárodního hudebního festivalu Pražského jara a naší společnost požádal o spolupráci na přenosu zahajovacího koncertu do parku Kampa. Zajistili jsme obří LEDkovou obrazovku a kvalitní ozvučení, kterým všem návštěvníkům akce zajistilo nádherný zážitek úvodního koncertu tohoto věhlasného festivalu.
LIVE STREAMING odborného lékařského sympozia
Pro společnosti Galén Symposion a lékařskou nadnárodní firmu Novartis jsme zajistili opět kvalitní a bezproblémový živý přenos jejich akcí pro odborné lékaře. Jednalo se o přenos urologické operace z pracoviště ISCARE a také živý přenos bloku přednášek na internetové stránky pro lékaře, které se akce v Praze nemohli osobně zúčastnit. Oba přenosy jsme odbavili na hardwaru POLYCOM a opět bez jediné chyby.
IBD ACADEMY ve Slovinsku
Pro společnost TAKEDA jsme uspořádali 2-denní vědeckou konferenci pro pět zastoupených zemí (ČR, SR, HU, HR a SL) v překrásném slovinském letovisku BLED a opět se nám skvěle připravený odborný program povedlo doplnit nejen bezchybnou logistikou a produkcí, ale hlavně jak již bývá u našich akcí zvykem, špičkovou prezentační AV technologií jsme akci náramně vylepšili.
UPC - ENERGIZING DAY 2015
Pro našeho nového klienta jsme komplexně zajišťovali jejich výroční setkání "Sales and marketing event", který se tento rok odehrával v klubu Nebe, Václavské náměstí. Akce byla skvělá, plná úžasně prezentovaných obchodních a marketingových informací, vyladěná báječným jídlem a pitím a zábavně pokryta kapelou PartyBand.
EDUKAČNÍ KONGRES
Pro přední světové farmaceutické firmy oblasti vývoje léčiv na diabetes, jsme uspořádali výjimečné setkání diabetologických lékařů v lesním prostředí hotelu Partizán v Nízkých Tatrách. Celou akci jsme organizačně a produkčně zajišťovali a zároveň jsme pro účastníky této akce zajistili interaktivní hlasování a večerní společenský edukační kvíz podle vzoru populární TV soutěže.
KONFERENCE V ŽIVÉM PŘENOSU
TELEMOST - ano, tento "krásný" český výraz používaný v rámci totalitních hudebních pořadů, kde jste si mohli společně ze studia Barrandov zazpívat s dalšími komunistickými hudebníky v jiné části Evropy, je možná přežitek, ale využít potenciál interaktivního sympozia, kde se přednáší střídavě z více lokalit, je neocenitelný. Podívejte se, jak se nám to podařilo :-)
OPERACE ŽIVĚ!
V září 2013 jsme realizovali pro společnost Novartis přímý přenos operace očí mezi FN Brno a Výstavištěm Brno, kde probíhal Český oftalmologický kongres s účastí až 800 lékařů. Přímý přenos jsme realizovali v naprosto skvělé kvalitě obrazu (HD) a perfektní kvalitě zvuku, aniž by došlo k jakýmkoliv výpadkům přenosu.

PRO NÁROČNÉ

DRIVE and DIVE - AMICA SUMMER EVENT
A je za námi další fantastická incentiv záležitost pro společnost vyrábějící designovou bílou techniku - firmu AMICA. Firma rychle na českém i slovenském trhu roste a stejně dynamicky a kreativně chtěla svůj hlavní event roku pro své obchodní partnery odlišit, od všednosti lokálního MICE trhu, a to věřím, že se nám povedlo náramně. Těšíme se na další výzvu týmu AMICA.
AFRICA EXPEDITION
Organizace privátní expedice na nádherný africký kontinent s hlavním cílem - pokořit Kilimandžáro. A to se splnilo - upřímně gratulujeme celé expedici. Africká velehora byla vystřídána výběrem toho nejlepšího ze safari a pobyt ukončen relaxací a potápěním na světoznámém ostrovu koření - Zanzibaru.
DRIVING TOUR ŠVÝCARSKO
Privátní skupina obchodních partnerů společnosti AMICA s námi strávila nezapomenutelný zážitek, který kombinoval současné nejvýkonnější supersporty na horských cestách švýcarských Alp, úžasné gurmánské zážitky v tradičních švýcarských restauracích a pohádkové hotely s ještě pohádkovějšími výhledy.