CO SE NÁM UŽ POVEDLO

Nechceme působit pouze jako "kopíci", kteří umně zaplnili webovou stránku širokým  portfoliem textů, které jsou jako opsané z učebnic marketingu a obchodu. Proto vám zde přinášíme informace o vybraných akcích, které jsou ukázkou našeho rukopisu. Seznam referencí níže není konečný, akcí je spousta, ale mnohokrát jsou si podobné jako vejce vejci a také někdy zapomínáme akce na stránku přidávat - naše priorita je starost o klienta, ne o něm, či  o jeho zakázce něco publikovat.

Viena TechNet
Pro mezinárodní společnost navrhujeme a realizujeme inovativní technologie pro potřeby propagace jejich služeb, výrobků a posilujeme značku společnosti. Do Vídně jsme přivezl LED exhibici doplněnou3D XL Hologramem, virtuální realitu, dotykové technologie a mnoho dalších. Všechny použité technologie jsou velmi úzce spojené s výrobky firmy a primárně nezaslouží k zábavě, ale k netradiční marketingové podpoře.
BEER AND MEET
Pro skupinu Pivovary Lobkowicz Group jsme pořádali golfový turnj spojený s firemním dnem všech jejich hlavních obchodních partnerů. Náš kreativní tým přišel s konceptem Beer and Meet, který byl tvořen soutěžním odpolednem spojeným s pivovarskou tematickou, golfovým turnajem a společenským večerem.
UPC Hudební festival
Udělat privátní hudební festival "Jsme Československo", pro českou a slovenskou pobočku skupiny UPC byla výzva, kterou jsme zvládli na jedničku. Opravdu to byl festival se vším všudy, stanové městečko, aktivity, několik stage, doprovodné soutěže, táborový oheň a opékání buřtů a samozřejmě hvězdy hudebního nebe.
eKonference 2017
Pro společnost NAKIT (Národní agentura pro komunikační a informační technologie) a Ministerstvo vnitra ČR jsme dne 2. Listopadu, 2017, kompletně zajišťovali konferenci - Snadná navigace světem úřadů, které se účastnilo kromě šesti resortů, Úřadu vlády, stovky specialistů na E-služby z oblasti státní správy.
UPC Summer párty
Firma UPC ČR a SR nás požádala, abychom ji zorganizovali příjemné zaměstnanecké odpoledne v prostorách firmy v heslu" napít, najít a pobavit". Stalo se.. :)
Incentiv Trip Italy
Pro jednoho z našich klientů jsme připravili skvělý incentiv trip v oblasti Italských Dolomit - KRONPLATZ, který nebyl pouze o lyžování, ale také o dalších aktivitách, jako je zkouška biatlonu na dějišti světového poháru Antholz, běžeckého workshopu, testování lokálních vín a jídel a užívání úžasného wellness programu v přilehlém rodinném hotelu.
V.I.P. NAIL CONGRESS ČEJKOVICE
Pro našeho nového klienta, společnost European Beauty Distribution, a.s., jsme dostali za úkol pobavil účastnice čtvrtého V.I.P. Nail Congressu v Zámku Čejkovice. Výzva to byla obrovská, neboť zkuste pobavit 250 krásných účastnic z kosmetických salónů z celého Česka i Slovenska? Podívejte se jak se nám to podařilo.
RAKOUSKÝ PREZIDENT V KOMWAGU !
Emacon se katapultoval do první ligy VIP akcí, neboť pro našeho klienta, akciovou společnost KOMWAG, podnik čistoty a údržby města, jsme produkčně zajišťovali oficiální návštěvu rakouského prezidenta Heinz Fischera s chotí, který si přišel prohlédnout nejmodernější komunální areál v Praze, spolu s nejnovější úklidovou technologií.
71. PRAŽSKÉ JARO - přenos zahajovacího koncertu
Společnost CETIN se stala generálním partnerem 71. ročníku mezinárodního hudebního festivalu Pražského jara a naší společnost požádal o spolupráci na přenosu zahajovacího koncertu do parku Kampa. Zajistili jsme obří LEDkovou obrazovku a kvalitní ozvučení, kterým všem návštěvníkům akce zajistilo nádherný zážitek úvodního koncertu tohoto věhlasného festivalu.
20. LET VÝROČÍ ZALOŽENÍ FIRMY
Společnost KOMWAG nám opět právem důvěřovala a my jsme jim pomohli připravit krásnou oslovu 20. výročí založení jejich společnosti. Stejně tak jako mužíci v oranžovém úspěšně válčí s nepořádkem v pražských ulicích, stejně skvěle probíhalo divadelní představení F. R. Čecha - Dívčí válka v Divadle u Hasičů. Párty pak pokračovala v přilehlém klubu, kde se toto důležité výročí prostě oslavilo tak, jak to umí jen popeláři :)
UPC ENERGIZING DAY 2016
Pro lídra českého trhu s kabelovou televizí a nejrychlejším internetem jsme opět organizovali UPC Energizing Day - zaměstnanecké setkání obchodníků a marketérů. Po zajímavých přednáškách o plánech pro rok 2016 a udělení ocenění pro nejlepší prodejce a zaměstnance, je čekala již jen párty, párty a párty v popředí se skvělou kapelou Děda Mládek Illegal Band. Konference i večírek, který se konal v holešovické Mecce se opět vydařil :)
IBD ACADEMY ve Slovinsku
Pro společnost TAKEDA jsme uspořádali 2-denní vědeckou konferenci pro pět zastoupených zemí (ČR, SR, HU, HR a SL) v překrásném slovinském letovisku BLED a opět se nám skvěle připravený odborný program povedlo doplnit nejen bezchybnou logistikou a produkcí, ale hlavně jak již bývá u našich akcí zvykem, špičkovou prezentační AV technologií jsme akci náramně vylepšili.
LIVE STREAMING odborného lékařského sympozia
Pro společnosti Galén Symposion a lékařskou nadnárodní firmu Novartis jsme zajistili opět kvalitní a bezproblémový živý přenos jejich akcí pro odborné lékaře. Jednalo se o přenos urologické operace z pracoviště ISCARE a také živý přenos bloku přednášek na internetové stránky pro lékaře, které se akce v Praze nemohli osobně zúčastnit. Oba přenosy jsme odbavili na hardwaru POLYCOM a opět bez jediné chyby.
EKOFestival aneb Den s Komwagem 2015
Letošní den s Komwagem byl výjimečným ročníkem, neboť byl netradičně situován v nejmodernějším areálu komunálních služeb v Praze a všem návštěvníkům akce ho chtěl zajímavě představit. Tudíž vznikl EkoFestival, který všechny přesvědčil, že "popelařina" se dá dělat čistě, moderně a hlavně ekologicky!
DRIVE and DIVE - AMICA SUMMER EVENT
A je za námi další fantastická incentiv záležitost pro společnost vyrábějící designovou bílou techniku - firmu AMICA. Firma rychle na českém i slovenském trhu roste a stejně dynamicky a kreativně chtěla svůj hlavní event roku pro své obchodní partnery odlišit, od všednosti lokálního MICE trhu, a to věřím, že se nám povedlo náramně. Těšíme se na další výzvu týmu AMICA.
AMICA WINTER INCENTIV EVENT
Pro tradičního a prověřeného výrobce domácích spotřebičů, společnost AMICA, jsme uspořádali incentiv program pro jejich obchodní partnery, který byl ve znamení zimního adrenalinu, emocí a netradičních zážitků a odehrával se ve slunné italské Cortině d´Ampezzo. Klient přišel s jediným požadavkem: "Připravte nezapomenutelný event, který nebude tradičně pouze o lyžování". Musíme se pochlubit, že se nám to náramně povedlo a všichni účastníci této akce na to dlouho nezapomenou!
KONFERENCE V ŽIVÉM PŘENOSU
TELEMOST - ano, tento "krásný" český výraz používaný v rámci totalitních hudebních pořadů, kde jste si mohli společně ze studia Barrandov zazpívat s dalšími komunistickými hudebníky v jiné části Evropy, je možná přežitek, ale využít potenciál interaktivního sympozia, kde se přednáší střídavě z více lokalit, je neocenitelný. Podívejte se, jak se nám to podařilo :-)
UPC - ENERGIZING DAY 2015
Pro našeho nového klienta jsme komplexně zajišťovali jejich výroční setkání "Sales and marketing event", který se tento rok odehrával v klubu Nebe, Václavské náměstí. Akce byla skvělá, plná úžasně prezentovaných obchodních a marketingových informací, vyladěná báječným jídlem a pitím a zábavně pokryta kapelou PartyBand.
DRIVING TOUR ŠVÝCARSKO
Privátní skupina obchodních partnerů společnosti AMICA s námi strávila nezapomenutelný zážitek, který kombinoval současné nejvýkonnější supersporty na horských cestách švýcarských Alp, úžasné gurmánské zážitky v tradičních švýcarských restauracích a pohádkové hotely s ještě pohádkovějšími výhledy.
LĚKAŘSKÝ KONGRES NEONATOLOGIE
Komplexní organizační zajištění lékařského kongresu v Praze spojeného se slavnostním zahájením v pražském Karolinu a společenským večerem v Anežském klášteře, který byl kromě kulturních bodů programu spojen s atraktivním tematickým videomappingem.
GSK ANNUAL MEETING
Společnost GSK nás po letech spolupráce v rámci pořádání lékařských edukačních akcí zahrnula do výběrového řízení na zajištění výroční konference, která se konala v lednu 2014 v hotelu Galant v Mikulově. Byla to akce plná jednání, prezentací, zábavy, teambuldingu, tančení, jídla, skvělého vína - prostě firemní akce jak má být.
OPERACE ŽIVĚ!
V září 2013 jsme realizovali pro společnost Novartis přímý přenos operace očí mezi FN Brno a Výstavištěm Brno, kde probíhal Český oftalmologický kongres s účastí až 800 lékařů. Přímý přenos jsme realizovali v naprosto skvělé kvalitě obrazu (HD) a perfektní kvalitě zvuku, aniž by došlo k jakýmkoliv výpadkům přenosu.
AFRICA EXPEDITION
Organizace privátní expedice na nádherný africký kontinent s hlavním cílem - pokořit Kilimandžáro. A to se splnilo - upřímně gratulujeme celé expedici. Africká velehora byla vystřídána výběrem toho nejlepšího ze safari a pobyt ukončen relaxací a potápěním na světoznámém ostrovu koření - Zanzibaru.
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ EKOLOGICKÉ FONTÁNY
Slavnostní opening první fontány pro mikrofiltrovanou vodu v Praze 10 - Dubeč, kterým se představil veřejnosti i médiím nový projekt Voda pro lidi s rozumným mottem " Mysleme ekologicky: místo balené vody si můžeme dojít ke „studánce“.

EVENTY A KONFERENCE

UPC Hudební festival
Udělat privátní hudební festival "Jsme Československo", pro českou a slovenskou pobočku skupiny UPC byla výzva, kterou jsme zvládli na jedničku. Opravdu to byl festival se vším všudy, stanové městečko, aktivity, několik stage, doprovodné soutěže, táborový oheň a opékání buřtů a samozřejmě hvězdy hudebního nebe.
Incentiv Trip Italy
Pro jednoho z našich klientů jsme připravili skvělý incentiv trip v oblasti Italských Dolomit - KRONPLATZ, který nebyl pouze o lyžování, ale také o dalších aktivitách, jako je zkouška biatlonu na dějišti světového poháru Antholz, běžeckého workshopu, testování lokálních vín a jídel a užívání úžasného wellness programu v přilehlém rodinném hotelu.
BEER AND MEET
Pro skupinu Pivovary Lobkowicz Group jsme pořádali golfový turnj spojený s firemním dnem všech jejich hlavních obchodních partnerů. Náš kreativní tým přišel s konceptem Beer and Meet, který byl tvořen soutěžním odpolednem spojeným s pivovarskou tematickou, golfovým turnajem a společenským večerem.
V.I.P. NAIL CONGRESS ČEJKOVICE
Pro našeho nového klienta, společnost European Beauty Distribution, a.s., jsme dostali za úkol pobavil účastnice čtvrtého V.I.P. Nail Congressu v Zámku Čejkovice. Výzva to byla obrovská, neboť zkuste pobavit 250 krásných účastnic z kosmetických salónů z celého Česka i Slovenska? Podívejte se jak se nám to podařilo.
IBD ACADEMY ve Slovinsku
Pro společnost TAKEDA jsme uspořádali 2-denní vědeckou konferenci pro pět zastoupených zemí (ČR, SR, HU, HR a SL) v překrásném slovinském letovisku BLED a opět se nám skvěle připravený odborný program povedlo doplnit nejen bezchybnou logistikou a produkcí, ale hlavně jak již bývá u našich akcí zvykem, špičkovou prezentační AV technologií jsme akci náramně vylepšili.
20. LET VÝROČÍ ZALOŽENÍ FIRMY
Společnost KOMWAG nám opět právem důvěřovala a my jsme jim pomohli připravit krásnou oslovu 20. výročí založení jejich společnosti. Stejně tak jako mužíci v oranžovém úspěšně válčí s nepořádkem v pražských ulicích, stejně skvěle probíhalo divadelní představení F. R. Čecha - Dívčí válka v Divadle u Hasičů. Párty pak pokračovala v přilehlém klubu, kde se toto důležité výročí prostě oslavilo tak, jak to umí jen popeláři :)
DRIVE and DIVE - AMICA SUMMER EVENT
A je za námi další fantastická incentiv záležitost pro společnost vyrábějící designovou bílou techniku - firmu AMICA. Firma rychle na českém i slovenském trhu roste a stejně dynamicky a kreativně chtěla svůj hlavní event roku pro své obchodní partnery odlišit, od všednosti lokálního MICE trhu, a to věřím, že se nám povedlo náramně. Těšíme se na další výzvu týmu AMICA.
UPC - ENERGIZING DAY 2015
Pro našeho nového klienta jsme komplexně zajišťovali jejich výroční setkání "Sales and marketing event", který se tento rok odehrával v klubu Nebe, Václavské náměstí. Akce byla skvělá, plná úžasně prezentovaných obchodních a marketingových informací, vyladěná báječným jídlem a pitím a zábavně pokryta kapelou PartyBand.
AMICA WINTER INCENTIV EVENT
Pro tradičního a prověřeného výrobce domácích spotřebičů, společnost AMICA, jsme uspořádali incentiv program pro jejich obchodní partnery, který byl ve znamení zimního adrenalinu, emocí a netradičních zážitků a odehrával se ve slunné italské Cortině d´Ampezzo. Klient přišel s jediným požadavkem: "Připravte nezapomenutelný event, který nebude tradičně pouze o lyžování". Musíme se pochlubit, že se nám to náramně povedlo a všichni účastníci této akce na to dlouho nezapomenou!
KONFERENCE V ŽIVÉM PŘENOSU
TELEMOST - ano, tento "krásný" český výraz používaný v rámci totalitních hudebních pořadů, kde jste si mohli společně ze studia Barrandov zazpívat s dalšími komunistickými hudebníky v jiné části Evropy, je možná přežitek, ale využít potenciál interaktivního sympozia, kde se přednáší střídavě z více lokalit, je neocenitelný. Podívejte se, jak se nám to podařilo :-)
GSK ANNUAL MEETING
Společnost GSK nás po letech spolupráce v rámci pořádání lékařských edukačních akcí zahrnula do výběrového řízení na zajištění výroční konference, která se konala v lednu 2014 v hotelu Galant v Mikulově. Byla to akce plná jednání, prezentací, zábavy, teambuldingu, tančení, jídla, skvělého vína - prostě firemní akce jak má být.
DRIVING TOUR ŠVÝCARSKO
Privátní skupina obchodních partnerů společnosti AMICA s námi strávila nezapomenutelný zážitek, který kombinoval současné nejvýkonnější supersporty na horských cestách švýcarských Alp, úžasné gurmánské zážitky v tradičních švýcarských restauracích a pohádkové hotely s ještě pohádkovějšími výhledy.
LĚKAŘSKÝ KONGRES NEONATOLOGIE
Komplexní organizační zajištění lékařského kongresu v Praze spojeného se slavnostním zahájením v pražském Karolinu a společenským večerem v Anežském klášteře, který byl kromě kulturních bodů programu spojen s atraktivním tematickým videomappingem.
AFRICA EXPEDITION
Organizace privátní expedice na nádherný africký kontinent s hlavním cílem - pokořit Kilimandžáro. A to se splnilo - upřímně gratulujeme celé expedici. Africká velehora byla vystřídána výběrem toho nejlepšího ze safari a pobyt ukončen relaxací a potápěním na světoznámém ostrovu koření - Zanzibaru.
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ EKOLOGICKÉ FONTÁNY
Slavnostní opening první fontány pro mikrofiltrovanou vodu v Praze 10 - Dubeč, kterým se představil veřejnosti i médiím nový projekt Voda pro lidi s rozumným mottem " Mysleme ekologicky: místo balené vody si můžeme dojít ke „studánce“.

MARKETING

IBD ACADEMY ve Slovinsku
Pro společnost TAKEDA jsme uspořádali 2-denní vědeckou konferenci pro pět zastoupených zemí (ČR, SR, HU, HR a SL) v překrásném slovinském letovisku BLED a opět se nám skvěle připravený odborný program povedlo doplnit nejen bezchybnou logistikou a produkcí, ale hlavně jak již bývá u našich akcí zvykem, špičkovou prezentační AV technologií jsme akci náramně vylepšili.
GSK ANNUAL MEETING
Společnost GSK nás po letech spolupráce v rámci pořádání lékařských edukačních akcí zahrnula do výběrového řízení na zajištění výroční konference, která se konala v lednu 2014 v hotelu Galant v Mikulově. Byla to akce plná jednání, prezentací, zábavy, teambuldingu, tančení, jídla, skvělého vína - prostě firemní akce jak má být.
EKOFestival aneb Den s Komwagem 2015
Letošní den s Komwagem byl výjimečným ročníkem, neboť byl netradičně situován v nejmodernějším areálu komunálních služeb v Praze a všem návštěvníkům akce ho chtěl zajímavě představit. Tudíž vznikl EkoFestival, který všechny přesvědčil, že "popelařina" se dá dělat čistě, moderně a hlavně ekologicky!
LĚKAŘSKÝ KONGRES NEONATOLOGIE
Komplexní organizační zajištění lékařského kongresu v Praze spojeného se slavnostním zahájením v pražském Karolinu a společenským večerem v Anežském klášteře, který byl kromě kulturních bodů programu spojen s atraktivním tematickým videomappingem.

AV TECHNIKA A INOVACE

71. PRAŽSKÉ JARO - přenos zahajovacího koncertu
Společnost CETIN se stala generálním partnerem 71. ročníku mezinárodního hudebního festivalu Pražského jara a naší společnost požádal o spolupráci na přenosu zahajovacího koncertu do parku Kampa. Zajistili jsme obří LEDkovou obrazovku a kvalitní ozvučení, kterým všem návštěvníkům akce zajistilo nádherný zážitek úvodního koncertu tohoto věhlasného festivalu.
LIVE STREAMING odborného lékařského sympozia
Pro společnosti Galén Symposion a lékařskou nadnárodní firmu Novartis jsme zajistili opět kvalitní a bezproblémový živý přenos jejich akcí pro odborné lékaře. Jednalo se o přenos urologické operace z pracoviště ISCARE a také živý přenos bloku přednášek na internetové stránky pro lékaře, které se akce v Praze nemohli osobně zúčastnit. Oba přenosy jsme odbavili na hardwaru POLYCOM a opět bez jediné chyby.
IBD ACADEMY ve Slovinsku
Pro společnost TAKEDA jsme uspořádali 2-denní vědeckou konferenci pro pět zastoupených zemí (ČR, SR, HU, HR a SL) v překrásném slovinském letovisku BLED a opět se nám skvěle připravený odborný program povedlo doplnit nejen bezchybnou logistikou a produkcí, ale hlavně jak již bývá u našich akcí zvykem, špičkovou prezentační AV technologií jsme akci náramně vylepšili.
UPC - ENERGIZING DAY 2015
Pro našeho nového klienta jsme komplexně zajišťovali jejich výroční setkání "Sales and marketing event", který se tento rok odehrával v klubu Nebe, Václavské náměstí. Akce byla skvělá, plná úžasně prezentovaných obchodních a marketingových informací, vyladěná báječným jídlem a pitím a zábavně pokryta kapelou PartyBand.
OPERACE ŽIVĚ!
V září 2013 jsme realizovali pro společnost Novartis přímý přenos operace očí mezi FN Brno a Výstavištěm Brno, kde probíhal Český oftalmologický kongres s účastí až 800 lékařů. Přímý přenos jsme realizovali v naprosto skvělé kvalitě obrazu (HD) a perfektní kvalitě zvuku, aniž by došlo k jakýmkoliv výpadkům přenosu.
KONFERENCE V ŽIVÉM PŘENOSU
TELEMOST - ano, tento "krásný" český výraz používaný v rámci totalitních hudebních pořadů, kde jste si mohli společně ze studia Barrandov zazpívat s dalšími komunistickými hudebníky v jiné části Evropy, je možná přežitek, ale využít potenciál interaktivního sympozia, kde se přednáší střídavě z více lokalit, je neocenitelný. Podívejte se, jak se nám to podařilo :-)

PRO NÁROČNÉ

DRIVE and DIVE - AMICA SUMMER EVENT
A je za námi další fantastická incentiv záležitost pro společnost vyrábějící designovou bílou techniku - firmu AMICA. Firma rychle na českém i slovenském trhu roste a stejně dynamicky a kreativně chtěla svůj hlavní event roku pro své obchodní partnery odlišit, od všednosti lokálního MICE trhu, a to věřím, že se nám povedlo náramně. Těšíme se na další výzvu týmu AMICA.
AFRICA EXPEDITION
Organizace privátní expedice na nádherný africký kontinent s hlavním cílem - pokořit Kilimandžáro. A to se splnilo - upřímně gratulujeme celé expedici. Africká velehora byla vystřídána výběrem toho nejlepšího ze safari a pobyt ukončen relaxací a potápěním na světoznámém ostrovu koření - Zanzibaru.
DRIVING TOUR ŠVÝCARSKO
Privátní skupina obchodních partnerů společnosti AMICA s námi strávila nezapomenutelný zážitek, který kombinoval současné nejvýkonnější supersporty na horských cestách švýcarských Alp, úžasné gurmánské zážitky v tradičních švýcarských restauracích a pohádkové hotely s ještě pohádkovějšími výhledy.